Do obsługi programów księgowych i pracy z dużą ilością danych większość nowych laptopów jest przystosowana i nie trzeba korzystać z profesjonalnych rozwiązań.  Jeśli chodzi o parametry i wydajność większość laptopów będzie odpowiednia. Ważniejsze w przypadku laptopa dla księgowej  jest to czy laptop będzie funkcjonalny i ergonomiczny.

Ważne w przypadku laptopa dla księgowych wybranie odpowiedniej matrycy oraz wielkości ekranu. Do pracy zawsze polecane są matryce matowe, które sprawdzają się w każdym naświetleniu. Dodatkowo księgowym polecić należy zakup komputera z ekranem 15-17 cali, tak by obszar pracy był odpowiednio duży. Oczywiście minusem dużych komputerów jest ich rozmiar i  ciężar, dlatego jeśli komputer będzie służył do pracy w różnych miejscach lepiej wybrać 15 calowy, który będzie mniej obciążający.

Absolutnie koniecznym elementem komputera księgowej i księgowego jest odpowiednia klawiatura, w tym przede wszystkim osobna klawiatura numeryczna. Sama klawiatura powinna chodzić cicho i być dopasowana do rozmiaru dłoni – najlepiej wybierać taką, w której klawisze są rozdzielone i stabilne.

Księgowi większość swojej pracy wykonują przy komputerze, dlatego ważne by sprzęt był wytrzymały i zrobiony z materiałów dobrej jakości.  Radzimy zrezygnować  z plastików, sprawdzić przed zakupem wytrzymałość panelu z klawiaturą (czy pod naciskiem się odkształca), a także zawiasy ekranu. Również ważny jest komfort pracy, dlatego szukacie laptopów pracujących cicho i nienagrzewające się.

Laptop dla księgowej/ego - Ranking 2019

Jeżeli zastanawiasz się jaki kupić najlepszy sprzęt w kategorii Laptop dla księgowej/ego, to zapraszamy do zapoznania się z produktami przestawionymi w poniższej tabeli. Znajduje się tam ranking najpopularniejszych, dobrych produktów, które zostały dopasowane do kategorii Laptop dla księgowej/ego. Ranking jest udostępniany przez serwis Skąpiec.pl i jest przez nas aktualizowany codziennie.

Ranking Laptop dla księgowej/ego Producent Cena
1HP Pavilion 15-cc5...»HPAktualna Cena
2Lenovo Essential E...»LenovoAktualna Cena
3Lenovo IdeaPad 110...»LenovoAktualna Cena
4HP 250 G5 W4N32EA...»HPAktualna Cena
5Lenovo IdeaPad 510...»LenovoAktualna Cena

Tak nas odnaleziono:

  • laptop dla księgowej
  • jaki komputer będzie dobry dla księgowej
  • laptop do biura rachunkowego
  • Laptopy dla ksiegowych
  • laptop do księgowości

Laptop dla księgowej/ego - Opinie i komentarze

  1. Podstawą jest odpowiedni ekran, na panoramicznym praktycznie nie da się pracować, wiem co mówię, bo przemęczyłam się tak pół roku. No i musi być duży. Druga rzecz, to rodzaj matrycy, polecam matową, w błyszczącej często pojawiają się refleksy, które prowadzą do pojawiania się błędów w sztuce, a przecież wiadomo, że akurat tego żaden księgowy nie może przeboleć.

  2. Ja mam laptopa, pracuję w kilku firmach, etet poćwiartce, także ze stacjonarnym nie ma mowy. Nie jest to dla mnie żaden problem, mam duży i czytelny monitor, przemieszczam się samochodem, także też nie nadźwigam się dużo. Jakbym miała wskazać minus, to bylby właśnie ten cięzar – rozumiem, że komuś może to mocno przeszkadzać, sama też nigdzie bym się z “biurem” nie wybrała tramwajem.
    W domu oczywiście mam stacjonarny i jak mam taką możliwość, to wolę przy nim pracować, ale to bardziej z przyzwyczajenia, tego że lubię mieć wygodnie na stanowisku pracy.

  3. Ja ostatnio stałam sie szczęsliwą posiadaczką Della e5450 i jestem z niego szalenie zadowolona – laptop jest elegancki i poręczny, nie przegrzewa sie przesadnie i działa bardzo sprawnie. Dla księgowej sprzęt jak znalazł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here